Mimari

Uzman mimari ekibimiz ; her proje için, proje yapı karakterinin üzerinde konuşup müşterilerinin taleplerini tamamen anlayarak, gerekirse yeniden şekillendirip en doğru ihtiyaçlarını yeni fikirlerle belirleyerek, özenli ve yüksek çabasıyla , ulaşılabilecek en mükemmel sonucu hedefliyor.

İnşaat

İmzamız olan her projenin altında; Uzman Ekip, Kalifiye İşçi, Kaliteli Malzeme ve büyük Sorumluluk anlayışımız var !..

Proje ve Danışmanlık

Şahin İnşaat; Deneyimli kadrosu, seçkin proje referansları ve uzun yıllara dayanan Mühendislik Tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyacı olan profesyonel danışmanlık ve çözüm ortaklığı hizmetlerini, "MİMARİ , İNŞAAT, MEKANİK ve ELEKTRİK & ELEKTRONİK " olarak tek bir yapı ve çatı altında toplamış, fikir geliştirme aşamasından yapı teslimine kadar geçen tüm süreçler için, farklı hizmet paketleri bulundurarak, bugün sektörünün lideri olmuş, müşterilerine sadece danışmanlık değil aynı zamanda iş ortağı mantığıyla hizmet vermeyi bir görev bilmiştir.

Yıllık Bakım Anlaşmaları

PLANSIZ BAKIM YÖNTEMİ: Makine ve ekipman arızası durumunda yapılan bakımdır.
PLANLI BAKIM YÖNTEMİ: Plansız bakımın sebep olduğu dezavantajlar, işletmelerde planlı bakım yönteminin kullanımını zorunlu hale getirmiştir. Planlı bakım yöntemleri üç grupta tanımlanabilir.
1-Periyodik Bakım (Koruyucu Bakım)
2-Önleyici Bakım (Proaktif Bakım)
3-Uyarıcı Bakım (Kestirimci Bakım)

Mekanik-Tesisat Mekanik-Isıtma-Soğutma-Havalandırma

Şahin İnşaat; Kimya ve Petrokimya Tesisleri, Rafineriler, Petrol ve Gaz Depolama Tesisleri, Demir - Çelik Tesisleri, Entegre Ağaç Fabrikaları, Tekstil Fabrikaları, Gıda Fabrikaları gibi başlıca sanayi sektörlerinde, Otel, AVM ve İş Merkezleri gibi yapılarda hizmet vermektedir.

Yangın Algılama ve Söndürme Sistemi

İçin için yanan, gözle görülmeyen dumanı ve duman çıkaran alevli yangınları kolay ve çabuk algılayan sistemlerdir. (Isı, Kombine Duman, Beam-Işın Tipi, Alev, Kanal Tipi ve Hassas Hava Örnekleme Duman Dedektörleri ile Kontrol Panelleri)

Mekanik İzolasyon

Şahin İnşaat; geçmişten gelen tecrübesi ile kaplama, sıcak ısı izolasyonu, soğuk ısı izolasyonu, poliüretan püskürtme, ses ve gürültü izolasyonu ve su yalıtımı alanlarında projelendirme ve uygulamaları ile profesyonel ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Diğer

Elektrik ve Elektronik
Otomasyon
Otopark Jet Fanları
Bakım ve Onarım İşleri
Boya(Epoksi ve Endüstriyel Kaplama)